Tv / Radyo Jingle – Seslendirme

Cıngıl, akılda kalıcı bir melodiyle hazırlanmış radyo ya da televizyonlar için hazırlanmış bir reklam sloganıdır. Jinglelar net bir şekilde bir ürün ya da marka için yazılan, bir ürün ya da hizmeti tanımlamak için oluşturulmuş özgün müzik eserleridir. Kimi zaman ürün ya da hizmet hakkındaki bilgileri tüketicilerin hatırlamasına yardımcı olur. Tekrar eden akılda kalıcı bir melodi olduğu sürece aslında Jingle’da ne söylendiğinin çok bir önemi yoktur. Melodi, sloganınızı alıp yukarılara taşır, zihinlere kazır.

 

İş yerinde günün tam ortasındasınız. Öğle yemeğinden işin olağan akışı dışında hiçbir şey olmuyor. Sonra aniden uzaklardan tanıdık bir melodi aklınıza düşü veriyor. Tekrar ve tekrar sanki hiç gitmeyecek gibi… İşte bir cıngılın tam olarak yaptığı budur. Aklınıza takılır ve asla sizi terk etmez.

 

Müzikli jingle reklam hizmetleri sayesinde, tv veya radyo kanalları dinleyicilerine farklı müzikler ile ulaşmayı tercih etmektedir. Deneyimli müzisyen kadromuz ile sunmuş olduğumuz hizmetler sayesinde, televizyon ve radyo kanallarının eğlenceli şekilde tanıtılmasını gerçekleştirilmekte ve sunulan hizmetlerin daha kaliteli olması sağlanmaktadır. Kesintisiz olarak yayın gerçekleştirmekte olan radyo kanalları, kısa süre aralıklarında dinleyicilerine kaliteli müzik eşliğinde sözlü ya da sözsüz olarak tanıtım ve reklam yapmak istemekte ve bu özellikler için de bahsedilmekte olan jingle reklam hizmetlerimizi tercih etmektedir.

 

ASY Production olarak, cıgılın yanı sıra tanıtım film seslendirmeleriniz, belgeselleriniz, tv reklam spotlarınız, advertorial (doğrudan satış) reklamlarınız, radyo reklamlarınız, santral kayıtlarınız, anonslarınız, seçim kampanya seslendirmeleriniz, jingle seslendirmeleriniz, sesli prodüksiyonlarınız profesyonel seslendirme sanatçılarımız tarafından yüksek kaliteyle seslendiriyoruz. Farklı dillerde gerçekleştirdiğimiz alternatiflerle de sadece ulusal değil, uluslararası platformlarda da ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız.