Fotoğraf Çekimi

İnsanlara sunmuş olduğunuz ürünlerin kalitesi, pazarlama alanında hiçbir zaman tek başına yeterli olmayacaktır. Çünkü kaliteli hizmeti sunarken, yapılacak görsel reklam çalışmaları oldukça büyük bir öneme sahip olacaktır. Bu nedenle görsel sunumlar oldukça büyük bir önem arz edecektir. İşte bu denli büyük bir öneme sahip konuda, sizleri tek başınıza bırakmıyoruz!

Tanıtım ve reklamlarınızda kullanabileceğiniz güçlü kareler ile hem müşterilerinize hem de satış kanallarınızda yüksek verim elde edebilecek; E-Ticaret, ürün satış platformları, sosyal medya gibi yerlerde ürün çekimlerimiz ile daha çok ilgi çekebileceksiniz. Özel ürünü öne çıkarma ve reklam teknikleriyle çekim yapıyor, yüksek çözünürlüklü fotoğraflarla fark yaratmanızı sağlıyoruz.

 

Moda Çekimi

Moda fotoğrafçılığı, yaratıcılık ve sanatın buluşma noktası olarak adlandırılır. Moda ve tarz çekimlerinin, her zaman kendine özel hikayeleri olma zorunluluğu vardır. Bu açıdan iyi çekilmiş bir fotoğraf, gündemi etkileyen bir moda akışına bile sebep olabilir.

Mekân Çekimi

Hizmet verilen mekân fotoğraflarını çekerken, en ilgi çekici kareleri yakalamak oldukça büyük bir öneme sahiptir. Çekim yaparken mekanların kalitesinin yanı sıra sunmuş olduğu hizmetlere kadar, geniş yelpazede tüm olanakları yansıtmak profesyonel bir iştir. İşte tüm bu profesyonelliğe sahip bir ajans olarak sizlere hizmet vermek istiyoruz!

Katalog Çekimi

Katalog fotoğrafları, ürünü dünyaya tanıtma şansı veren en etkili araçlardan biridir. Ancak içerisinde kalitesiz veya özen gösterilmemiş fotoğraflar bulunan bir katalog, size ve markanıza kesinlikle zarar verecektir. Kataloglar, dünyanın dört bir yanına hızlı ve kolayca yayılan ilginç reklam araçları olma özelliğini taşır. Bu nedenle bu hizmeti alırken, kesinlikle profesyonel ajanslar tercih edilmelidir. Unutmayın! Biz katalog çekimleri yapan profesyonel bir ajans olarak her zaman yanınızdayız.

Yemek Fotoğrafı Çekimi

Sunulan yemeklerin gerçekçi olarak yansıtılması ve müşteriler gözünde istek uyandırması, iyi bir yemek çekiminin göstergesidir. Hizmet veren bir restoran tarafından yapılacak sunum, müşteri gözünde büyük bir öneme sahip olduğunu hepimiz biliyoruz. İşte bu sunumu gelen misafirinize sunmanız için iyi bir görsel reklam çalışmasına ihtiyacınız olacaktır. ASY Production, enfes yemek tatlarını geride bırakacak görselleri yakalıyor ve insanların iştahını kabartacak etkileşimler yaratıyor.

Kurumsal Fotoğraf Çekimi

Olumlu bir ilk izlenim için en doğru seçim, doğru sunulmuş görsel çalışmalar olacaktır. Kurumsal fotoğraf çekimleri yaparken sadece görüntüyü yakalamak tek başına yeterli olmayacaktır! Kurumsal çalışmalar yaparken, firmanın karakteristik yapısını ve kalitesini ortaya koymak oldukça önemli bir beceri isteyecektir. İşte burada devreye girerek ihtiyacınız olan fotoğraf çekimlerini sağlıyoruz.

Ürün Çekimi

E-ticarete ürün görselleri, Online satışı etkileyecek en önemli unsur olarak karşımıza çıkacaktır. E-ticaret yaparken, sadece ürün ayrıntılarını sunmak yetmez. Ticari faaliyetler yürütürken yapılması gereken en önemli hamle, “profesyonel ürün fotoğrafları” sunmak olacaktır. Daha önce bahsetmiş olduğumuz gibi ilk bakış her zaman için oldukça büyük bir öneme sahip olacaktır. Ürünlerin albenisini yükseltmek için mükemmeliyetçi bir kadraj vizyonuna sahip olunması gerekmektedir. İşte bu vizyona sahip olduğumuzu tekrar hatırlatmak istiyoruz. Bizimle hemen iletişime geçerek, ürün satışlarını arttırma şansına sahip olabilirsiniz.

Düğün Fotoğraf Çekimi

O inanılmaz ve unutulmaz günkü özel duyguları ve mutlu kareleri sizin için ölümsüzleştiriyoruz. Hayatınızın en önemli günü yaşamış olduğunuz duygusal kareleri yarınlara götürmenize yardımcı oluyoruz. Düğün fotoğraf çekimlerimiz de standart hizmetten uzak, sizin o özel anınızı istediğiniz şekilde yansıtacak bir hizmet sunuyoruz. Her çiftin tercihlerine ve ihtiyaçlarına özel uyarlanmış, yaratıcı fotoğraflarla her anınızı unutulmaz kılmak için çalışıyoruz.