Biz Kimiz

Video prodüksiyon, geleneksel ve dijital reklam, sosyal medya yönetimi, web sitesi tasarımı, grafik tasarımı, seo ve fotoğraf çekimi alanlarında; müşterilerinin beklentileriyle buluşan çalışmaları ve kaliteli hizmet anlayışını benimseyen ASY Production; 17 yıldır alanında öncü olan pek çok firmanın tanıtım ve reklam çalışmalarını üstlenmiştir. Sektörde uzun yıllardır çalışmakta olan deneyimli bir kadronun bir araya gelmesiyle oluşan ASY Production; müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun, yaratıcı çözüm önerilerini, gelişen teknolojinin getirdiği geniş teknik alt yapıyı kullanarak sunmaktadır.

ASY Production; 2005 senesinden itibaren televizyon ve reklam yapım alanında; yapım öncesi, yapım süreci ve yapım sonrası hizmetleri vermekle birlikte, kuruluşuyla beraber sektörde etkin olarak faaliyet göstermiştir. Ajansımız; nitelikli çalışanlarıyla sektörün önde gelen pek çok televizyon kanalına, iç – dış yapım tv projeleri üretmekte ve yeni projelerin hazırlıklarını sürdürmektedir.

Televizyon programlarıyla birlikte geleneksel reklam hizmetlerini sunmaya devam ederken, dijitalleşen dünyaya ayak uydurarak Google ve sosyal medya mecralarında kadrosunu genişletmiş ve yıllarca birikmiş deneyimini dijital pazarlama alanında da sürdürmüştür.

ASY Production; kaliteli ve özgün üretimleri müşterilerine sunmayı vizyon olarak benimsemiştir. Daima yenilikçi, standardı yüksek ve özgün çözümleri sunmayı önemseyen ajansımız; televizyon, reklam ve dijital ortamlarda kısa sürede oluşturduğu güvenilir kimliği, proje kalitesi ve profesyonel yaklaşımıyla misyonunu ortaya koymuştur.

ASY Production; video prodüksiyon, reklam ve dijital pazarlamanın yanı sıra strateji belirleme, kurumsal kimlik oluşturma, grafik tasarım ve web tasarım hizmetleri, medya planlama, medya satın alma ve benzeri tüm konularda da müşterilerine profesyonel destek sunar.