TANITIM FİLMİ

Günümüz şartlarında firmalar, kurumlar ya da mekanlar sektörlerinde bir adım öne geçebilmek ve rekabet güçlerini arttırıp, kendilerini ve işlerini daha iyi ifade edebilmeleri için tanıtım faaliyetleri gerçekleştirmelidir. İlk olarak da; ürün ve hizmet şartlarının en kısa ve etkili anlatım yöntemi olan, belirli bir estetik ve akıcılıkla hazırlanmış tanıtım videolarına yer verilmelidir. Toplantı, konferans, organizasyon, seminerler için çeşitli videolara ihtiyaç duyulur. Profesyonel bir ekip tarafından hazırlanan senaryolar doğrultusunda hazırlanan videolar en etkili sunum araçlarındandır.

 

Reel çekimler, grafik ve animasyonlarla müşterilere doğrudan ve duyular aracılığıyla hitap etmek en başarılı, en etkili tanıtım yöntemidir. Tanıtım filmi sahibi olmak bir kurum yada kuruluşun potansiyel müşterilere istenilen en açıklayıcı ve hızlı şekilde ulaşımını sağlar. Günümüz koşullarında müşteriler bir ürün yada hizmeti almak istediklerinde İnternet ya da mevcut reklam materyallerinden firmalara ulaşabilirler. Zamanın çok değerli olması sebebiyle bu müşterilere yazılı metinlerin tamamını okutarak kendinizi anlatmak neredeyse imkansızdır. Ayrıca  yazılı metinler ve resimlerden oluşan grafik tasarım ne kadar iyi olursa olsun hiç bir anlatım tarzı bir kaç dakikalık tanıtım filminin yerini tutamaz. İnsanlara kendinizi, ürünlerinizi ya da hizmetlerinizi çok akıcı ve anlaşılır, gerektiğinde animasyonlarla detaylandırılmış olarak bir film aracılığıyla tanıtmak doğru bir tercihtir.

Asy Production olarak her türlü tanıtım filmi ihtiyacını karşılayarak potansiyel müşterilerin firma hakkında yeterli ve doğru bilgiye en kısa sürede ulaşmasını hedeflenmektedir.

Asy Production olarak tanıtım filminizi hazırlamakla kalmayıp değişik dillerde hazırlanacak versiyonlarla uluslar arası firmalarla rekabet gücü kazanmanızı sağlayacak, kullanılan seslendirme ve müzik seçimiyle hitap ettiğiniz müşteriyi etkileyecek, büyük tesisler ya da bölgelerin daha iyi gösterilebilmesi için HELİKOPTER çekimleri yaparak tanıtım filminiz istenilen etkiyi sağlayacaktır. Hatta sunum şeklinizde de yardımcı olarak kartvizit şeklinde hazırlanmış DVD’lerle toplantılarda, özel davetlerde kısaca her yerde dağıtılmasını da mümkün kılabilmekteyiz.

Tanıtım filmlerimizden bazı örnekler için bu bağlantıya tıklayabilirsiniz.