Sosyal Medya

Markalar için önemli birer mecraya dönüşen sosyal medya platformlarında ihtiyacınız olan tüm stratejiler burada!

Asy Production olarak; yıllarca geleneksel reklamcılıkta kazandığımız tecrübe ve yetenekleri dijital dünyaya da yönlendirerek hedefinizi tam on ikiden vurmanızda yardımcı oluyoruz. Facebook, Instagram, Twitter, Youtube gibi sosyal mecraların yönetimini yaparken, Google ve Sosyal Medya reklamlarında etkili bir sonuca da ulaştırıyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi:

FACEBOOK & INSTAGRAM GÖNDERİ ETKİLEŞİMİ

Gönderilerin beğeni, paylaşım ve yorumlarını maksimize etmeye yarayacak. Markanızın hedefleri doğrultusunda haftanın 6 günü her mecrada bir gönderi etkileşimi sağlayacağız. Anlık takip ile müşteri memnuniyetini de ivedileştirmeye yardımcı olacağız.

FACEBOOK SAYFANIZIN TANITIMINI YAPMA – SAYFA BEĞENİSİNİ YÜKSELTME

Sayfanızın takipçi sayısını yükseltmek için kullanırız. Hedef kitlelerinizi segmente ederek minimum maliyetle maksimum sayıda ilgili takipçi edinmenizi sağlamayı hedefliyoruz.

FACEBOOK COĞRAFİ HEDEFLEME – İŞLETMENİZİN YAKININDAKİ KİŞİLERE ERİŞME

Sizin için kullanılacak modelde sadece çevrenizi hedeflemek için, kurum menzilinde yer alan kullanıcılara erişmek reklamın yatırım getirisini maksimize edecek ve nokta atışı yapmamıza fayda sağlayacaktır.

FACEBOOK POTANSİYEL MÜŞTERİ TOPLAMA REKLAMI

Son zamanların popüler reklam türlerinden biridir. Web sitesine girmeden, reklamınızla ilgilenen kişilerin doğrudan iletişim bilgilerini (Onlardan izin alarak) toplarız. Üstelik hazırladığımız modül sayesinde bu bilgiler ölçümlenebilecek. Örneğin bir kampanya fırsatını duyurmak için hedeflediğimiz bölgede reklamlarınızı (Video ve/ veya imaj) yayınlarız. İlgilenen kişiler kampanyaya başvurur ve iletişim bilgilerini sizle paylaşmayı form doldurarak kabul eder. ETK yasasına uygun izinli müşteri toplamış olacaksınız

FACEBOOK & INSTAGRAM VİDEO REKLAMLARI

Diğer video reklamlarına göre çok daha ekonomiktir. Aynı zamanda 1 dakikanın altında videoları Instagram’da da ön plana çıkarabiliriz..

Instagram’da videolu veya imaj reklamlarla gönderilerinizi ön plana çıkarıyoruz. Instagram Reklamları ile, yaş cinsiyet gibi demografik özelliklerin yanı sıra, ilgi alanı hedeflemeleriyle markanızı ilgili kitleye tanıtabilirsiniz.

Adwords:

ARAMA AĞI REKLAMLARI

Google Arama Ağı Reklamları’yla ilgili anahtar kelimelerde aratma yapıldığında web siteniz ilk sıralarda yer alır. Üstelik istediğiniz şehirde, ülkede veya dilde.

GÖRÜNTÜLÜ REKLAM AĞI

İlgili web sitelerinde veya popüler sitelerde banner reklamlarınız yayınlanır. İlgi alanlarına göre hedefleme yapabiliriz. Örneğin markanız için, son zamanlarda pizza arayan kullanıcılara ulaşabiliriz. Milyonlarca sitede ve/veya portallar da hedefleme yapabiliriz.

Video:

Instagram ve Facebook için keyifli viraller ekleyerek takipçilerimize eğlenceli bir ortam hazırlayabiliriz. Ayrıca Youtube kanalı için çekilecek tanıtım ya da reklam videoları ile de etkin çözümler üretebiliriz.