ASY PRODUCTION


Fotoğraf, video, prodüksiyon, reklam ve organizasyon alanlarında; müşterilerinin beklentileriyle buluşan çalışmaları ve kaliteli hizmet anlayışını benimseyen ASY Production; genç bir firma olmasına rağmen bugüne değin alanında oncu olan pek çok firmanın tanıtım ve reklam çalışmalarını üstlenmiştir. Sektörde uzun yıllardır çalışmakta olan deneyimli bir kadronun bir araya gelmesiyle oluşan ASY Production; müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun, yaratıcı çözüm önerilerini, gelişen teknolojinin getirdiği geniş teknik alt yapıyı kullanarak sunmaktadır.

ASY Production; 2005 senesinden itibaren televizyon ve reklam yapım alanında; yapım öncesi, yapım süreci ve yapım sonrası hizmetleri vermekle birlikte, kurulusuyla beraber sektörde etkin olarak faaliyet göstermeye başlamıştır. Firmamız; nitelikli personeliyle sektörün önde gelen pek çok televizyon kanalına, iç – dış yapım tv projeleri üretmekte ve yeni projelerin hazırlıklarını sürdürmektedir.

ASY Production; kaliteli ve özgün üretimleri müşterilerine sunmayı vizyon olarak benimsemiştir. Daima yenilikçi, standardı yüksek ve özgün çözümleri sunmayı önemseyen firmamız; televizyon sektöründe kısa surede oluşturduğu güvenilir kimliği, proje kalitesi ve profesyonel yaklaşımıyla misyonunu ortaya koymuştur.

ASY Production; strateji belirleme, kurumsal kimlik oluşturma, grafik tasarım ve web tasarım hizmetlerinin yanı sıra reklam, medya planlama, medya satın alma ve benzeri tüm konularda da müşterilerine profesyonel destek sunar.